| EmoKidx a întrebat:

Voi va pregatiti pentru testele initiale?

Răspuns Câştigător
| oBanană a răspuns:

Nu! Testele inițiale au (teoretic) scopul ca tu și profesorul să observați cu ce ai rămas din anul/anii trecuți. Mai ales că nici nu se trec!

O zi frumoasă

9 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Nu,retin foarte usor si nu uit niciodata notiunile.Si acum stiu majoritatea lucrurilor facute anul trecut.Nu trebuie sa recapitulez, ma ajuta memoria.

| mihaelaalol a răspuns:

Eu nu prea(ce ma intereseaza sunt mate si romana)...Restu nu prea conteazabig grin

| Andreea_Mihaella_1998 a răspuns:

Sunt la liceu pe profil mate-info si ma pregatesc pentru testele specifice profilului (mate, fizica, chimie, biologie)..in rest... daca e 5 merelaughing daca se trec invata!

| Copiliţă a răspuns:

- Nu prea, merg cu gandul ca oricum nu se pun in catalog...

| Karmesytta a răspuns:

Da pentru ca ar putea fi trecute

| ChipDE a răspuns:

Nu, pentru ca am trecut de vremurile astea de ceva ani buni. hehe happy

| Mirela454 a răspuns:

Da pentru ca la mine unii profesori trec notele si pentru ca vreau sa incep cu dreptul pentru profesorii noi veniti.

| anuca223 a răspuns:

Da,dar inca nu ne-a anuntat nimeni ca dam, la romana si mate ne da note pe altceva.

| carmina93 a răspuns:

Nu pentru ca am trecut peste acele clipe dar insa tu ai face bine sa inveti eu nu am inv la timp si am facut o greseala chiar daca stii ca nu se trec in catalog conteaza pentru ca se ia in considerare