| IsabelaAdelinaC a întrebat:

Științe politice sau Studii de securitate?

Răspuns Câştigător
| NoSmile a răspuns:

Buna!
Ce iti place mai mult! Cel mai important in viata, e sa faci sa iti place.
Vrei sa mergi cu drag la serviciu, sau pentru ca trebuie? Eu aleg prima optiune.
Acum depinde si la ce te pricepi mai bine.
Eu as alege studiile de securitate. consider ca mi se potrivesc mai mult decat stiintele politice.
Sotia unui unchi a facut stiinte politice la Universitatea din Bucuresti, practica la Parlament, iar acum nu isi gaseste de lucru. Gandeste-te la avantajele pe care le ai apoi.

1 răspuns:
| ExTreMo a răspuns:

Științe politice. Funda!