| anonim_4396 a întrebat:

Știți cumva unde se pot găsi testele grilă care s-au dat la examenul de admitere de la facultatea de fizică din Cluj-Napoca, în anii trecuți și anul acesta? Ați putea să mi le trimiteți sau să îmi trimiteți link dacă știți unde le pot găsi? În afară de modele afișate pe site, evident.

Am mare nevoie de examenele din anii trecuți, până săptămâna viitoare. Deci, dacă știe cineva sau le are cineva, vă rog să mă ajutați.

4 răspunsuri:
| gogu220 a răspuns:

Vorbeşte cu sadrian46, este profesor chiar în Cluj-Napoca.
Sigur te poate ajuta pentru că este meticulos.

| AnimeLuverBoi a răspuns:

Am eu da funda si iti dau

| iamprettybored a răspuns (pentru AnimeLuverBoi):

Dacă îmi trimiți pe privat îți dau, n-am nimic de pierdut, oricum ești singura persoană dacă a răspuns happy

| AnimeLuverBoi a răspuns (pentru iamprettybored):

Da ca nu dai gasesteti pe google