| anonim_4396 a întrebat:

Toata lumea isi da cu parerea ca cei care dau bacul anul asta o sa aiba caragiale, fiind an electoral si anul lui caragiale. voi ce spuneti? adevarul e ca la sesiunea speciala pentru olimpici a picat caracterizarea personajelor dintr-o opera dramatica studiata.

2 răspunsuri:
| benny a răspuns:

Poate pica capra cu trei iezi sau scufita rosie. Basmul o sa pice ca nu a mai picat de mult sau cine stie ce surprize o sa fie laughing

| dannyel86 a răspuns:

Caragiale si alegerile... Pura speculatie.
Cum speculati voi, vor specula si ei, si cine stie ce grozavii va da la examen. Invatati tot ce aveti de pregatit pentru examen!
Bafta multa!