| anonim_4396 a întrebat:

Am terminat liceul si trebuia sa dau atestatul de sfarsit, pentru somaj cred, am depus dosarul si nu m-am mai prezentat la atestat, ce pot sa fac? Il pot da in alta zi sau cum se procedeaza?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ce greseala ai comis! Luarea in evidenta pentru somaj o puteai face pana la 60 de zile de la terminarea liceului, asa ca aveai destul timp.
Daca te poti reprograma pentru sustinerea atestatului poti afla doar de la liceu, asa ca acolo trebuie sa te adresezi.