| Alessyaaa a întrebat:

Tocmai mi-am facut la biologie un proiect in powerpoint, dar trebuie sa-l inregistrez pe CD.Imi puteti spune pas cu pas? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| vitas a răspuns:

Incearca cu asta va merge 100% http://www.brothersoft.com/nero-7-ultra-edition-45110.html

5 răspunsuri:
| anka a răspuns:

Nu stiu ce program de scris cd-uri ai dar poti descarca de pe net Nero. Il instalezi. Intri in Nero Start Smart. Selectezi,, make data cd". Introduci cd in cd-rom. Adaugi fisierul powerpoint. Dai next si burn. Succes!

| costymaximus a răspuns:

Pai scriel pe cd cu nero sau CdBurner xp

| Alessyaaa explică:

Imi scrie ca DEMO-ul meu a expirat

| bOom a răspuns:

Pai cumparati altul...sau spune-i cuiva s ate ajute