| ubhgyfytddtfhfgdf a întrebat:

TPU acum câteva zile în urma nu am putut sa fac adeverinta medicala la medicul de familie, eu am giardia și a zis ca nu se poate face adeverinta medicala pentru giardia dar, și domnul prof. De sport a zis sa fac adeverinta la spitalul județean din Târgoviște deci se poate face adeverinta medicala la spitalul județean din Târgoviște

1 răspuns:
| Mihaela1964 a răspuns:

Giardioza n-are nimic de-aface cu adeverinta de care ai nevoie la orele de sport. Medicul de familie iti va elibera o adeverinta din care sa reiasa ca esti apta pentru efectuarea orelor de educatie fizica.