| Lightmeup a întrebat:

TPU, am de facut un dialog vanzator - client din care sa reiasa temperamentul meu (flegmatic -sunt mia lenti, calmi, rabdatori, cu mimica si gesturi mai putin expresive, mai rezervati si nu-si exprima vizibil gusturile si preferintele, chibzuind mult pana la decizia de cumparare pentru care accepta sugestiile vanzatorului).
dialogul are tema vanzarii unui televizor si e la materia comunicare(profil economic)...
funda pentru cea mai buna sugestie de >dialog:

1 răspuns:
| coolgirl97 a răspuns:

Habar n-am is a7a sorry sad