| amalina a întrebat:

Trebuie sa citesc Morometii pentru la scoala, dar am reusit sa trec doar prin volumul I. Ce se intampla in volumul II? Are cineva vreun rezumat? big grin

11 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Volumul al II-lea este mult mai complex fiindca timpul nu mai are rabdare.Cauta pe Clopotel.ro la Referate. Mira

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Cel mai bine e sa citesti cartea.

regis
| regis a răspuns:

Cauta mai bine filmul. Macar ramai cu ceva...

| borsec a răspuns:

Am eu un rezumat dar este cam mare si nu stiu cum sa ti-l dau

| baba a răspuns:

Propun să nu-l citeşti. Uită-te la mine, premianta clasei, am ajuns la capătul clasei a 12-a fără să citesc nici primul volum.
Dacă nu, filmul. 2 ore în faţa monitorului şi deja ştii totul.

| miriam a răspuns:

Cel mai bine e sa-l citesti, ai doar de castigat...

| ciprian_8384 a răspuns:

Filmul, clar...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Intră pe Referate.ro și acolo găsești tot ce vrei pentru școală.
Numai note mari.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună din nou.
Sau Referate-4all.ro.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune mama si citeste nu umbla cu prostii asta e furt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

J eu il am de citit dar asta e trebuie sa-l citesc asa ca citestel