| Pusheen a întrebat:

Ce credeti? Apuc sa citesc 7 carti pana incepe scoala? Si sa le fac rezumat? [ trec pe a 10a ] Incepand de maine.?

Răspuns Câştigător
| Scarbo a răspuns:

Am reusit sa citesc o carte de 500 pag in 2 zile, deci daca citestei cate o carte pe saptamana, vei reusi sigur.

8 răspunsuri:
| 0PopaPorno a răspuns:

Daca cartile is de rahat, nici pana mori nu le termini. Daca is faine iti ia cam o saptamana sa citesti sau mai putin, depinde de cat de mare e cartea. Rezumat iei de pe net ce dracu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reusesti daca incepi cu adevarat de miine si te tii de ele. Sa citesti zilnic, nu cind iti mai amintesti.

| mariutza21 a răspuns:

Da, cu siguranta, daca citeste repede si cu simtul raspunderii, bafta!

| SoreSori a răspuns:

Cartile pe a 10a sunt destul de groase dar se poate sa reusesti daca te tii de treaba, depinde cat de repede citesti. Succes.happy

| DragosFku a răspuns:

Da, reusesti.winking

| zignetg2 a răspuns:

Cauti rezumat pe internet sau daca exista te uiti la filmele cartilor.

| Pusheen explică:

Merci tuturor de raspunsuri! happy

| cezara30 a răspuns:

Ai timp crede-ma! Eu mai am 51 de carti de citit +rezumat+fise de lectura+ o carte la mate 198 pagini big grin rolling on the floor) reusest tu. big grin