| crysha a întrebat:

Trebuie sa imi bag dosarul la scoala de soferi k tot ma terminat-o, ideea e urmatoarea... daca sunt din ialomita, dar tocmai mi-am facut viza de flotant pe bucuresti, pot s dau examenul in bucuresti...rasp urgent va rog...tongue

5 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

De ce nu dar e mai greu sa dai la buc ca traseul te omoara alege slobozia e mai bine si mai usor. sunt de pe acolo bafta

| đąиiعℓ a răspuns:

Nu examenul il dai in localitate in care ai facut si scoala si in care ai domiciliu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate in Bucuresti nu cred dar daca vorbesti cu profesorul orice este posibil, inregistrarea se face pe ialomita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da fetita tati poti sa imi faci una scurta in bucuresti o am de 28 centrimeti si plange o data cam 700 grame de laptic pentru al tau curic

| ariana_5123 a răspuns:

Daca ai viza de flotant cu siguranta poti