| madalina122 a întrebat:

TUP am necoie de voi puppy dog eyes am la civica un proiect cu titlu " cum au trait parintii nostri puterea totalitara" va rog sa ma ajutati chiar nu stiu cum sa. l fac. Raspuns cat mai repede dau FUNDA deci va rig puppy dog eyes puppy dog eyes puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| myhaytzu a răspuns:

Se refera la comusim adica cum era cand ei luau o paine pe zi sau din astea cauta lucruri despre comunism asta inseamna puterea toalitara ei de exemplu cand aveau o ciocolata era burie mare sau bananele le luau crude si le lasau pe un sifonier la copt astea sunt doar 2 exemple.

6 răspunsuri:
| drbear a răspuns:

Ti-l scriu eu, da-mi in privat adresa ta de mail happy

| madalina122 explică (pentru drbear):

Pai dc nu poti sa.i scrii aici happy... Te rog mult drbear puppy dog eyes

| madalina122 explică (pentru drbear):

Dc nu poti sa-mi scrii aicia deci te rog frumos iti dau si FUNDA puppy dog eyes

| baal24 a răspuns:

Au suferit foarte mult cu locuri de munca asigurate, salarii decente, locuinte gratuite si scoli performante.

| BusinessPromoterRo a răspuns:

Salut madalina122. Trebuie sa definesti puterea totalitara. Cu ajutorul exemplelor din viata de zi cu zi a parintilor tai, vei ilustra definitia puterii totalitare.
Mijlocul proiectului trebuie sa contina si alte exemple ale interactionarii umane obisnuite cu puterea totalitara, iar aici iti recomand cautarea personalitatiilor ce vorbesc despre acest fapt.
Finalul proiectului trebuie sa faca referire la inceput si mijloc, ulterior aparitia a 5 concluzii definitizeaza conceptul de proiect.

| bd3x73r a răspuns:

Intreaba-ti pariniti tai eu nu am de unde sa stiu cum au trait parinti tai