| LittleandLiars a întrebat:

Uitati-va si voi cat de respectata este Romania daca noi nu suntem o tara ce suntem? Oras, comuna sat?

http://www.infoturist.ro/tari.html

Răspuns Câştigător
| valy a răspuns:

Eeeeee ata ete... obisnuieste-te cu ideeawinking

9 răspunsuri:
| georgesur a răspuns:

Este un site de reclama la "destinatii turistice externe"(asa cum au raspuns Saaaa si Sinziana), dar exista ceva adevar in intrebarea ta :Romania a inceput sa nu mai fie o tinta turistica NICI pentru romani(servicii execrabile, preturi f mari, hotie pe fata, acces dificil cu "mizerie la liber".

| NickoS a răspuns:

Dar voi chiar nu stiti sa va uitati pe un site? la UTILE in stanga ROMANIA are un link separat si celalate tari sunt trecute la Tari(adica la gramada). Ce rost are sa mai treaca ROMANIA la tari din moment ce are un link facut special? ca doar e tara noastra si a celor care a facut site-ul. Linkul acesta ce e cu el? http://www.infoturist.ro/romania.html Pe langa acesta sunt si altele de genul :
• Judete
• Delta Dunarii
• Dunarea
etc.

| justagirlll a răspuns:

Ai dreptate...adica au pus moldova si pe noi nu?
da'noi ce suntem?

| Nu conteaza a răspuns:

Nu cumva sunt obtiuni de calatorii din romania spre alte tari?

Răspuns utilizator avertizat
| sinziana1 a răspuns:

E vorba despre destinatii din Romania spre alte tari.Nu putea sa fie din Romania spre Romania.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma rog, raspunsul la intrebare l-ai aflat deja, dar vreau sa clarific ceva. Cei care injura cel mai tare tara sunt romanii. Iar daca noi nu avem o parere bune despre noi, ce parere sa aiba altii?
Si chestia e ca nimeni nu incearca sa schimba ceva. Romanul merge pe principiul "Daca toti faca asa si le merge, eu de ce sa nu fac?".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sintem varza! Asta sintem.
Romania nu poate fi o destinatie turistica.
Avem ici colo citeva puncte de interes iar in rest... Drumuri infecte si nesemnalizate, popasuri infecte cu mincare vai de lume, totul este facut cu dosul, toate sint aiurea.
Am colindat mult prin tara si m-am intilnit cu drumuri sau rute in orase fara indicatoare ( am fost nevoit sa pun un taxi antemergator ) m-am intilnit cu " echipe " de 2Romi vinturind topoare, am ajuns la destinatia turistica si acolo am gasit bilci cu chinezarii...
Sintem praf.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Turism in Romania pe un site francez http://www.echange-roumanie.com/