| MihaiRadu6 a întrebat:

Ultima medie creste de obicei de la sesiunea din iunie la cea din august?
Am media 6, 60 in bac si as vrea sa stiu daca as avea sanse sa intru la fac de constructii din Bucuresti, mentionez ca acolo ultima medie a fost 6, 00

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Se repeta intrebarea.Cand se afiseaza rezultatele? Inteleg ca ai emotii dar depinde si de noroc, iar parerile unor straini chiar nu conteaza.Incearca sa te bucuri de timpul liber ramas, nu sa te stresezi, caci la facultate vei avea destul timp pentru asta.