| Seroquel a întrebat:

Un curs de la A.J.O.F.M poti sa-l faci oricand gratuit sau doar in acele 6 luni in care esti indemnizat? Daca trec cele 6 luni in care primesti banii, nu mai poti face cursuri gratuite la ei? Si nici daca dupa 6 luni tot somer ramai fara loc de munca? Cum e cu cursurile? Cand si cine le poate face? Si vreau sa stiu daca le poti face si cand nu primesti indemnizatie? Dau funda.Multumesc

1 răspuns:
| francut a răspuns:

Gratuit le faci cat esti in evidentele lor ca somer in plata.
Le poti face si mai tarziu, dar le platesti.