| PulbereDeStea a întrebat:

Daca esti somer poti sa faci cursuri gratuite? De exemplu un curs de bucatar?

Răspuns Câştigător
| RoFilmeOnline a răspuns:

Ar trebui sa poti. mergi acolo si intreaba. poate ai noroc sa prinzi repede o grupa

2 răspunsuri:
| RoFilmeOnline a răspuns:

Trebuie sa mergi la AJOFM sa te inscrii pe o lista. Cand se aduna un anumit numar de persoane pentru o grupa incep cursurile. O sa iti dea ei o lista cu domrniile disponibile (bucatar, frizer, etc)

| PulbereDeStea explică (pentru RoFilmeOnline):

Am inteles.Pai eu numai acum am aflat.Ma mai pot inscrie?

| RoFilmeOnline a răspuns (pentru PulbereDeStea):

Ar trebui sa poti. mergi acolo si intreaba. poate ai noroc sa prinzi repede o grupa