| anonim_4396 a întrebat:

Un manual,tutorial ceva pentru c++ in romana, daca se poate stiti?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca http://www.youtube.com/watch?v=DPjoEKvf_x0

Sunt doar cateva lectii, dar explica bine inceputul inceputului. Sau depinde ce vrei sa inveti. Scribd.com e o resursa excelenta.

| Rawrss a răspuns:

Nu pot sa iti dau aici numele site.ului..Fil...dar te avertizez este foarte greu... am pierdut cateva luni pentru a invata cateva lucrurihappy

| BTWIN a răspuns (pentru Rawrss):

Stiu cat de ''usor'' este ca fac la scoala happy vreau sa aprofundez pentru ca as vrea sa dau la o facultate de informatica mai departe