| anacomda2000 a întrebat:

Un mic sfat si pentru mine! termin clasa a12-a profil uman, filologie si as vrea sa continui la o Facultate De Educatie Fizica si Sport! Pentru cei care au luat o decizie asemanatoare ca a mea daca ma puteti ajuta... Si probele la admitere cum sunt!? MS anticipat.

1 răspuns:
| Sn1p3r a răspuns:

Pai cu ce te putem ajuta? Daca asta iti place asta fa.De exemplu la Sibiu e facultate de educatie fizica si sport, parca si la bucuresti.Depinde din ce zona esti si nu te lua dupa alti tu fa ceea ce simti si ceea ce iti place( sa n-ajungi ca mine din greseala la inginerielaughing))