| AlexandrulS a întrebat:

Un vorbitor de araba? Chiar am nevoie, la un mic proverb.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Foloseşte Google translate, nu cunosc pe nimeni aici arab care să te ajute din păcate.
Te pup!

| AlexandrulS explică (pentru anonim_4396):

Decat sa folosesc google translate mai bine folosesc o pisica. mi-ar zice mai corect...

| AlexandrulS explică (pentru BrianPopcorn):

Si este ceva adevarat, sau la fel ca google translate?

| AlexandrulS explică (pentru BrianPopcorn):

L-am verificat si este exact ca google translate. Eu ca sa verific scriu ceva in romana si traduc in araba, si din ce imi da in araba imi traduc in romana si imi da cu totul si cu totul alt rezultat si fara sens.

| BrianPopcorn a răspuns (pentru AlexandrulS):

Nu cred

| AlexandrulS explică (pentru BrianPopcorn):

Incearca ''Traieste momentul, nu te gandii la consecinte'' tradul in araba, si apoi din araba in romana sa vezi rezultatul.