| Angelik_6250 a întrebat:

Unde aflu la ce liceu am fost repartizata?(in galati) sau cand vor aparea?

Răspuns Câştigător
| iuli a răspuns:

Pe 12 iulie se face repartizarea computerizata si pe 13 iulie se afiseaza rezultatele la scoala unde ai dat examenele.
Succes!

2 răspunsuri:
| Claudiw a răspuns:

Art.50
(3) Pana la data de 12 iulie 2011, se efectueaza repartizarea computerizata a absolventilor de clasa a VIII-a care au participat la prima etapa de admitere, in ordinea descrescatoare a mediilor de admitere si in functie de optiunile candidatilor, inscrise in fisa de optiuni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Edu.ro