| AnonimFaraPereche a întrebat:

Unde as putea gasi programa actuala cu tot ce trebuie sa invat pentru bacul la istorie (profil filologie, daca conteaza)?

6 răspunsuri:
| Ralukafay a răspuns:

Invata tot ce ti s-a predat pentru ca nimeni nu stie sigur ce o sa va dea la bac, cum nici noi nu stim sigur ce o sa ne dea la examen.

| AnonimFaraPereche explică (pentru Ralukafay):

Pai ideea e ca nu prea ne predă... sad

| Ralukafay a răspuns (pentru AnonimFaraPereche):

Pai inseamna ca profesorul/profesoara ta este la fel ca profesoara noastra de fizica si chimie, nu ne preda, dar vrea sa stim si sa luam note mari.Da' de unde, la liceu o sa ramanem toti corigenti la materiile astea doua.Sau te refereai la altceva cand ai spus ca nu va prea preda?