| AnnAnne a întrebat:

Unde e mai bine sa ma duc la facultate, in Anglia sau Germania, daca ma descurc foarte bine la engleza si imi place mult mai mult Anglia si la germana invat doar bine, dar m-am mobilizat si progresez? As putea ca in 4 ani sa stiu germana la fel de bine ca engleza? Plus ca Anglia e foarte scumpa. Ce ma sfatuiti sa fac? In Romania sigur nu stau. Dau funda!happy

Răspuns Câştigător
| Just4Joker a răspuns:

Buna! Pai, avand in vedere ca in Germania nu e adminsa limba engleza si tu te pricepi foarte bine la engleza, e pacat sa pierzi ocazia asta. Eu unul cred ca e bine sa faci o mica investitie acum, pentru a avea un viitor superb garantat.
Deci, eu iti recomand Anglia!
Funda, te rog?

1 răspuns:
| EnglandGB a răspuns:

Si eu iubesc Anglia si lb engleza:X eu te sustin pe Anglia