| Metallio a întrebat:

Unde pot cumpara cartea"Viitorul incepe luni" de Ioana Parvulescu in Chisinau!?

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Cel mai bine, de la eMAG:
http://bit.ly/1rAMFNF
O cumperi si ti-o livreaza unde ai nevoie, sau poate ai vreun magazin in apropiere.

| Metallio explică (pentru CM7YRE):

Pai,e in format de ebook?

| Metallio explică (pentru CM7YRE):

Am nevoie de ea anume in Chisinau, dar acest magazin este in Romania. Corec am inteles?

| CM7YRE a răspuns (pentru Metallio):

Ai intrebat de carte, nu de ebook. Da, magazinul e din Romania, livrau in Moldova intr-o vreme, nu stiu daca mai e valabil, suna la numarul de informatii si intreaba.