| Radu_Enache_1998 a întrebat:

Unde pot gasi baremul de corectare de la matematica de la evaluarea nationala 2013?

Răspuns Câştigător
| mihaelaavirvarei a răspuns:

Http://www.evz.ro/......matica.pdf Acesta este subiectul rezolvat de un profesor. Pana la afisarea baremului oficial poti sa te verifici cu acesta. Funda?

| XsupermenX a răspuns (pentru mihaelaavirvarei):

A gresit "profesorul" Trebuia sa dem ca este egal cu radical din13 nu cu 2 radical din 13 tongue

6 răspunsuri:
| Zapkitu a răspuns:

O sa apara la scoala unde ai dat examenul, maine. Sau o sa il poti gasisi cand o sa apara pe gandul.info.

| Radu_Enache_1998 explică (pentru Zapkitu):

Trimite-mi si mie linkul cu rezolvarea

| creatzaadda1 a răspuns:

Dupa ora 2 o sa apara happy