| JustOurSmile a întrebat:

Unde pot gasi o compunere in franceza despre Paste? Imi trebuie urgent... Funda :X

Răspuns Câştigător
| XKidutzaa a răspuns:

Eu am avut de facut asta pebtru engleza si am luat o comnpunere in romana despre paste si am scris pe google dictionar roman-englez(in cazuk taw francez) si dai copy si paste la compuenre(o sa iti scrie acolo vreo 7 fraze cdupa care se va opri) si trebuie sa te uiti unde s-a oprit cu tardusu apoi din nou la continuare textului... sper ca te-am ajutat.pup

2 răspunsuri:
| IULIAN_6138 a răspuns:

Scrii pe net compuneri in franceza paste si gasesti acolo fundabig grin

| IULIAN_6138 a răspuns:

Scrii pe net compuneri in franceza despre paste si gasesti funda?