| HaruhiFujioka a întrebat:

Unde pot gasi rezumatul cartii Copii capitanului Grant de Jules Verne partea a II-a? Este urgent!

5 răspunsuri:
| Irenexd a răspuns:

He he ce intrebare! laughing mereu am raspunsuri pentru. astfel de intrebarilaughing RASPUNSUL ESTE :
Ai auzit cumva de GOOGLE? Sau daca' nu gandeste frate ca de aia dumnezeu te-a facut om nu omida... Vai saracu' de tine daca' nici atat nu stii nu stiu ce sa mai zic ( scuze la intrebari puse aiurea raspunsuri tampite )

| HaruhiFujioka explică (pentru Irenexd):

Pai ce crezi ca am incercat prima data? straight face Dar am gasit numai partea I si sunt fata!

| Giutza_Gia_1995 a răspuns:

Si eu sunt disperata dar pana la urma il voi face eu singura.

| inuca27 a răspuns:

Incearca pe www.lecturiacasa.ro