| ZoOzOLe a întrebat:

Unde pot gasi Subiectele posibile la Evaluarea Nationala pentru clasa a VIII a?
(cateva linkuri)
FUNDA!

Răspuns Câştigător
10 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Depinde ce materie... uite ce am gasit eu la prima cautare pe google:
http://www.google.ro/......http?/
Lenesule:|

| anyia a răspuns:

Nu vei gasi "subiecte posibile" ci "modele de subiecte", ca nimeni nu e prost sa posteze subiectul pe net si dupa aia sa ti-l dea tie la examen.
PS: evaluare nationala:d

| BuGs a răspuns (pentru anyia):

Ce prost esti happy. Exista si carte cu subiecte posibile. si are 50 de teste. Doamne rolling eyes

| anyia a răspuns (pentru BuGs):

E cam imposibil ceea ce spui tu acolo deoarece ma incadrez in genul feminin dar fie, nu ma asteptam ca numele "Anyia" si poza de la profil sa-ti sugereze asa ceva. Tocmai tie. In locul tau, m-as cufunda in lumea minunata plina cu zane si pitici si as rezolva acele 50 de teste, cine stie, poate vei avea noroc cu "evaloarea" asta si vei avea o nota respectabila. Multa bafta, prietene!

| BuGs a răspuns (pentru anyia):

Wow, ce greseseala mare :o. Nu am fost atent, mare chestie, dar eu ma refeream la altceva tongue. Tu spuneai Nu vei gasi "subiecte posibile" cum sa nu gaseasca omu? :\ daca exista si o carte. off.

| anyia a răspuns (pentru BuGs):

Un sfat: inainte sa raspunzi/comentezi la o intrebare/afirmatie, uita-te cu cine vorbestiwinking Okay, am inteles ca omu` poate gasi o astfel de carte, stiam deja asta. Am dat si eu evaluare nationala(pe vremea aceea DOOM2 accepta si "evaloare") si am primi subiect ASEMANATOR cu cel din carte, nu IDENTIC. Subiect inchis. Vacanta placuta.

| ZoOzOLe explică:

@willmark01 impresie proasta, a procesat mult creierasul tau infim pana ai dat acest "raspuns" (daca se poate numi asa)

| will_4908 a răspuns:

Am impresia ca vei pica la ''evaloare''...

| will_4908 a răspuns:

@ZoOzOLe: din contra, creierasul meu a intrat in ''lol mode'' cand a vazut cat esti de analfabet.