| deeaa11 a întrebat:

Unde pot gasi un site cu informatii despre actiunea si personajele din cartea "Coliba unchiului Tom" scrisa de H. Stave Becher? Fundita la primul raspuns bun!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine citeste cartea.
Autoarea este Harriet Beecher Stowe!

| deeaa11 explică (pentru anonim_4396):

Autorul este garantat cel scris mai sus si eu nu ti-am cerut parerea ci un site folositor.

| anonim_4396 a răspuns (pentru deeaa11):

Daca ala este autorul... cauta fata!

| deeaa11 explică (pentru anonim_4396):

Vezi cum te adresezi ...si daca ai chef sa comentezi aiurea cauta-ti alta intrebare...pa!

| deeaa11 explică:

laughing)pai in primul rand autorul este cel scris de mine mai sus ..probabil vorbesti de alta carte..si in al doilea rand am nevoie urgent de "acel site" pentru ca eu trebuie sa dau informatiile miercuri si la biblioteca nu pot sa ma duc decat marti si marti nu invatam happy