| michaeljacksonismystar a întrebat:

Unde pot sa citesc "Micul Print" online? Am cautat si am dat pe un site care insa nu mergea. Daca puteti sa ma ajutati, multumesc!

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| NoName_5366 a răspuns:

Nu citi de pe internet povesti! Am patit la fel... am citit pe net si nu era la fel ca in carte, nu prea era asemanatoare! Poate ca altii nu zic asa dar mai bine iti cumperi cartea ca acum intre 10-20 de lei nu e o valoare imensa daca chiar ai nevoie de accea carte! Decii big grin ...Cauta pe net si iti comanzi online cartea. la fel am facut si eu :*! Bafta:*!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! După ce citeşti cartea, intră şi citeşte un comentariu despre carte, aici: http://www.lecturirecenzate.ro/2010/10/19/micul-print-din-fiecare-om/ Succes!

| michaeljacksonismystar explică:

Va multumesc tuturor, chiar nu stiam cui sa acord fundita insa am ales-o pe Iulia deoarece a fost exact raspunsul la intrebarea mea si ii multumesc pentru sfat si "buburuzei"