| thevampirediariesfever a întrebat:

Unde pot gasi,, Micul print" online (sa o citesc pe internet), in afara de scribd?

Răspuns Câştigător
| AndreeaCdr a răspuns:

Pai, nu am gasit alt ceva in afara de scribd... Dar, daca te razgandesti, poti intra aici: http://www.scribd.com/doc/45952241/Micul-Print

4 răspunsuri:
| educatie2021 a răspuns:

O poti descarca de pe scribd. nu inteleg de ce iti trebuie alt site cand o poti citi direct de pe calculatorul tau

| AndreeaCdr a răspuns:

Multumesc pentru fundita!happy

| thevampirediariesfever explică:

@Dreea am spus in afara de scribd pentru. ca nu gasisem dar multumesc.
Funda pentru tine!

Răspuns utilizator avertizat