| anonim_4396 a întrebat:

Vrea cineva să intre la Universitatea Ovidius din Constanţa, anul următor?

4 răspunsuri:
| 현주 a răspuns:

Neh,îmi place la şcoala la care sunt, adică Colegiul Naţional de Arte Regina Maria.Am auzit ca Ovidius e ca o închisoare.Meaning...vă omoară cu matematica.Băi frate, pe bune, la clasa a 6a 100 de exerciţii si probleme la matematică, ca temă? Nu mersi!

| Ioana2012J a răspuns (pentru 현주):

Eu am intrebat "universitate" nu liceu. Chiar nu ma intereseaza clasa a6a...sincer.

| 현주 a răspuns (pentru Ioana2012J):

Ahh scuze.Nu am citit bine.laughing

| boris6288 a răspuns:

Marina vad ca este viitorul iti trebuie conditie fizica