| AliTech a întrebat:

URGENT!
1. Ce medie iti trebuie sa intri la liceul,, Alexandru Ioan Cuza" din Ploiesti?
2. Vreau sa dau la Mate-Info si doresc sa stiu cu ce o sa ma confrunt

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ultima medie de anul trecut la Alexandru Ioan Cuza Ploiesti, sectia Mate-Info(simplu, fara bilingv engleza)a fost de 8.94. Asta nu inseamna ca ai nevoie de media asta ca sa intri, sau ca daca ai mai mult de atat intri clar. Inseamna doar ca cu nota asta a intrat ultimul din clasa. Media poate creste mult, chiar si cu 0, 30 intr-un an. Adica eu as zice ca ti-ar trebui cam un 9, 30 sa fii sigur ca intri. Iti urez succes, dar sincer faptul ca nu ai putut da un search pe google sa aflii asta ma face sceptic in ce priveste abilitatea ta de a intra acolo. Sper sa ma insel totusi, bafta!

| sierra1 a răspuns (pentru anonim_4396):

" faptul ca nu ai putut da un search pe google sa aflii asta ma face sceptic "

apreciez!