| anonim_4396 a întrebat:

Urgent, care imi poate zice si mie la ce ora incepe maine examenul la matematica,?

11 răspunsuri:
| xxdd a răspuns:

La 9

| PinkDea a răspuns:

La ora la care a inceput si cel de la romanawinking
la mine in oras la ora 8.00 trebuie sa fiu in fata scoli iar variantele vin la ora 9.00

| Veverita a răspuns:

La 9, dar la 8:30 trebuie sa fim in sali.

| Zippy a răspuns:

La fel ca si cel la romana:la 8:30 se intra in sali si la 9:00 apar subiectele

| Catherine a răspuns:

Eu stiu ca la 9... big grin.dar trebuie sa fi pe acolo de pe la 8winkingSucces

| assss a răspuns:

Examenul. cel putin la mine in scoala, incepe la 9:00 dar se intra in sala la 8:30. Funda?big grin

| Ghost a răspuns:

La ora 12

| BNSAV a răspuns:

09:00...dar vino pe la 08:30...depinde cum vrei

| eDDy a răspuns:

Pe la 8

| Tymcat a răspuns:

8:30 intra ultimul in sala big grin

| daniel1330 a răspuns:

La ora 8:30 sa fi in sala!