| anonim_4396 a întrebat:

Urmează sa merg la facultatea de jandarmerie, știe cineva daca trebuie sa plătesc ceva taxa? Daca da, cam cat e si când se plătesc?
Funda!

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

La Facultatea de andarmerie, facultate din cadrul Academiei de Politie "Alexandru Ioan Cuza" Bucuresti, nu se platesc taxe de studii, ci doar o taxa pentru participarea la admitere.
Tot ce trebuie sa stii in legatura cu aceasta gasesti pe site-ul oficial al Academiei de Politie.