| razadeluna a întrebat:

Va place revista Magazin Istoric? mie da, dar in ultimul timp nu reusesc sa o mai gasesc de cumparat, niciunde... oare ce se intampla?

3 răspunsuri:
| andrei123 a răspuns:

Da, am si eu o multime de numere (le iau de obicei de la scoala pentru ca avem un fel de contract) dar in ultimul timp nici la noi nu am mai auzit de aceasta revista si nu stiu de ce

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am auzit de revista dar nu stiu de unde s-o cumpar ...stiti voi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vand colectia de Magazin Istoric din 1967 pana in 2008, cateva numere lipsesc. daniel 0728701991 Bucuresti