| AvalohAlyn a întrebat:

Va place si sunteti multumit de liceul/scoala in care invatati? Va plac profesorii? Va place conducerea? Va plac colegii? La ce profil sunteti? Povestiti putin despre atmosfera din liceul/scoala in care invatati.

Merci.Numai bine

Răspuns Câştigător
| Georgiana2505 a răspuns:

Buna! Eu sunt in clasa a 10 a, profil matematica-informatica.Da, imi place liceul meu chiar daca mai sunt si mici lipsuri. Profesorii sunt foarte de treaba mai sunt si mici exceptii de profesori cu mari pretentii insa care nu ne ofera mare lucru decat batai de cap.Conducerea este una foarte prietenoasa, doamna director imi este si profesoara si ne intelegem foarte bine cu ea.
Despre colegii mei, despre majoritatea am o parere foarte buna, ma inteleg super cu ei.Mai sunt si momente proaste, ne mai certam noi dar toate trec.
IN concluzie ma simt foarte bine in liceul meu si este o etapa foarta importanta din viata mea. Este locul unde ma intalnesc cu prietenii mei, locul unde radem din orice big grin

1 răspuns:
| Sherlockdima a răspuns:

Da, eu ma straduiesc sa fiu cit mai sociabil si merge totul super.