| qcristi a întrebat:

crying va rog ajutati-ma dau fundita
plz urgent!
Buna! Miam facut un post de radio pe internet si nu stiu cum sa il bag pe net sa il asculte si altii?

Răspuns Câştigător
| d4ny3l a răspuns:

Pai ai putea sa-ti faci reclama pe alte site'uri sau pe mess

sau daca ai si propriul site poti sa-ti creezi un toolbar si acolo poti adauga postul tau de radio

5 răspunsuri:
| d4ny3l a răspuns:

Sau ai mai putea sa faci un toolbar

si acolo iti adaugi postul tau de radio apoi il incarci pe ceva site si de acolo altii il pot descarca si ask muzica cand vor

pfaid'oh daca mi'as fi terminat site meu ti'as fi facut eu reclama

| d4ny3l a răspuns:

Am eu un prieten in lista care are si el radio si l'o incarcat pe un site defpat si'o fqt propria adresa si noh am ask si eu

dani_jmekeru08 ID de mess si vb acolo si iti mai zic cate cevahappy

| mariusrap a răspuns:

Dapoi ai un domeniu? sau subdomeniu? pune-l pe www.no-ip.com si d acolo rezolvi u daca nu lasa-mi mesaj cu id tau

| qcristi explică:

D4ny3l merge dar as vrea sa dau un mass in lant cu radioul... si nu merge dek cu un site daca il bag pe megaupload nu o sa il ia nimeni ca trebuie sa astepti un min rolling eyes si pe megaupload se baga chestii de marime mai mare si mai importante (nu stiu dc) ak fii stupid sa vag un fisier cu radio de kb :O
si sa creez un toolbar nu stiu si e cam greu

| qcristi explică:

Ms oricum big grin
pentru ajutor id meu de mess este : you.cristi