| balamuk a întrebat:

Mi-am facut un post de radio imi merge foarte bine dar problema e ca nu stiu cum pot da si la alt cineva sa asculte happy

Fundawinking

Răspuns Câştigător
| BambiSd a răspuns:

Trimiti linkul site-ului pe care ai radioul prietenilor de pe Messenger, Facebook, Twitter si ce mai ai tu.Le spui ca ti.ai facut si tu un post de radio si sa il incerce. Cu siguranta o sa dea un click sa vada cum e. Noroc!

2 răspunsuri:
| Jameson a răspuns:

Trimiti linckul de iesire de la shoutcast

| tinaHd a răspuns:

Trimite linkul site-ului si spune-le sa dea clik sa vada cum e poti trimite pe yahoo mesenger pe facebook.:* sper ca te-am ajutat