| niggasinparisxxx a întrebat:

Va rog ce ar trebui sa invat pentru examenele din anul acesta va rog sa ma ajutati sa imi dati nu stiu indicii folositoare si la matematica si la romana? va rog
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| TeoPT a răspuns:

@zipp
In cazul asta se presupune ca trebuia sa stii ce ai de revizuit. De ce dracu' ceri parerile despre examen pe TPU unde 80% dintre adolescenti sunt analfabeti sau semi-analfabeti si habar n-au pe ce lume traiesc?
Daca esti bun, stii deja cum sa iti faci treaba. Parerea mea.

5 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Daca n-ai invatat nimic pana acum, esti pierdut. Nu exista sfaturi folositoare. Trebuia sa iti faci treaba de elev.
Eu nu va inteleg ma, distrusilor. Tot anul stati degeaba si acum cersiti sfaturi folositoare si credeti ca se va produce un miracol? Povestile gen invatatul cu doua zile inainte de examen sunt de domeniul stiintifico-fantasticului. Nu exista asa ceva. Daca nu inveti pe parcurs, tot anul, o sa faci o varza. laughing

In concluzie, condoleante.
Bafta

| niggasinparisxxx explică:

Draga 7h30 pentru cultura ta generala sunt un elev exceptional, cu media 9, 86(cl a VIII-A)am fost cel mai bun elev din scoala toti acesti 4 ani, 9, 90; 9, 9 0; 9, 88; 9.86 si am vrut doar sa vad parerile altora, ce anume sa mai revizuiesc! deci in concluzie habar nu ai despre mine!

| niggasinparisxxx explică:

Pfoi de capu tau femeie, tu ce crezi ca toti is ca tine, pot sa dovedesc oricand mah, asa ca ma crezi ori nu i pb ta! eu stiu ce am si ce nu, asa ca... tineti parerile pentru tine femeie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pff, în timp ce scriai răspunsul țineai degetele încrușitate la spate, mai mult ca sigur. Excepționalule!
Cel mai bun de la tine din școală... școala de corecție, a?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-s femeie că nu am făcut sex straight face