| anonim_4396 a întrebat:

Va rog eurgent! Se citeste un sir de numere intregi pana la intalnirea valorii -5.
Sa se determine: cel mai mare divizor comun si cel mai mic multiplu comul al numerlor citite.
Datele de intrare vor fi citite de la tastatura, iar datele de iesire vor fi afisate pe linii distincte in fisierul cmmdcmc.out.

3 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Pe acest site TEMELE SUNT INTERZISE, foloseste site-uri specializate in teme ca brainly.ro.
Postarea a fost deja raportata, acum utilizatorul are la dispozitie 2 variante, 1 sterge intrebarea sau 2 asteapta sa i se stearga intrebarea de un admin, bineinteles cu riscul de a primi ban 1-3 luni, moderarea intrebarilor tot pe 1-3 luni sau ban permanent, persoanei fiindu-i interzis sa isi faca un alt cont.
Pentru mai multe informatii, sroll in jos, intrebari frecvente, si citeste acel regulament.

| anonim_4396 explică (pentru LPCTSTR):

Nu-mi raspunde nimeni pe brainly e pusa deja

| LPCTSTR a răspuns (pentru anonim_4396):

Durata raspunsului pe brainly este de 9 ore pana la 1 saptamana, deci... intreaba un coleg.