| Gokoogin a întrebat:

Va rog frumos ajutati-ma! Dau si funda la cel mai frumos si de incredere site, dar si corect.
Vreau si eu subiectele de la bac istorie profil real. Nu e pot gasi pentru ca tot imi da e matematica si istorie pentru uman, pentru uman totul. Dooamnee! vreau sa gasesc toate subiectele de bac profil real din 2012, 2013, 2014 si 2015. Multumesc frumos!

3 răspunsuri:
| sweetheart16 a răspuns:

Nu găsești pentru că la profil real istoria nu este o probă. Dacă ești profil real poți alege între biologie, chimie, fizică, la mate-info poți și informatica. Nu există bac la istorie la profil real, doar uman.

| Gokoogin explică (pentru sweetheart16):

Pai eu sunt profil real si dau bacuk Miercuri la istorie, iar tu imi spui ca nu? pai daca nu exista la profil real atunci dau pe subiectele de la profil uman?

| sweetheart16 a răspuns (pentru Gokoogin):

Real: mate-info si stiinte ale naturii.
Uman: filologie si stiinte sociale.