| Ioanaksb a întrebat:

Va rog frumos ajutati-ma.La biologie am facut ecosistemul si pentru nota am nevoie de structura unui ecosistem natural din Romania(e ca un fel de referat)exbig grinelta Dunarii, Marea Neagra ect. Orice e bine venit dau si funda si vot dar va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| phebsss a răspuns:

Http://www.referatele.com/......le-com.php Sper sa te ajute asta.

2 răspunsuri:
| shawol a răspuns:

Poti sa scrii despre caracteristicile biotopului si biocenozei sunt sigura ca le ai in carte

| Ioanaksb explică:

Phebsss Multumesc mult chiar ma ajuta.