| Alexi994 a întrebat:

Va rog frumos sa ma ajutati!
Astazi am fost informat ca am ramas repetent.
A fost consiliul profesoral si s-a discutat despre mine, au stabilit cu totii ca la 180 absente nu am cum sa primesc 5 la purtare,(eu avand 7 pe primul)asa ca am primit 3. Eu am intrat in liceul acesta pe un loc special de rrom si as vrea sa stiu daca raman repetent, raman in acest liceu? Imi continui studiile aici sau cum o sa fie procedura? Am nevoie de niste sfaturihappy va multumesc!

5 răspunsuri:
| alexandru112211 a răspuns:

180 :O?

| ViewX a răspuns:

Atata timp cat nu ai fost exmatriculat normal ca o sa iti poti continua studiile, dar problema este ca trebuie sa repeti anul si trebuie sa ai grija pe viitor cu absentele alfel risti ca sa fi exmatriculat (p.s. din cate stiu daca ramai de 3 ori repetent atunci vei fi exmatriculat).

| Alexi994 explică:

Voiam sa stiu daca le pot continua in acest liceu pentru ca am intrat pe locuri speciale de rromi si din ce am inteles eu...e ca daca ramai repetent iti pierzi locul