| Hedy a întrebat:

Va rog help fundita. Vreau ceva idei am de facut o compunere despre de e e bine sa ascultam muzica buna in educatia noastra. ceva gen big grinmercii

2 răspunsuri:
| Asyul95 a răspuns:

Sa scrii despre o intamplare a unei fete oricare...care nu era educata si a ascultat muzica si si-a deschis calea catre educatie multumica muzicii bune.
Ma bucur ca te-am ajutat!
Ceau ceau:!

| ynna93 a răspuns:

Pai poti spune ca nu esti de acord cu asta sau ca esti deacord.si dai argumente si gata compunereahee hee