| ĦαvɘƑȕη a întrebat:

PROBLEMA URIASA: clasa noastra face o "o revista a clasei" si pe mine m-au pus sa fac o compunere despre ce vreau eu. si problema este ca nu stiu despre ce sa scriu. ce ar fi potrivit? si mai e o problema. in fine. mai vreau sa scriu ceva ori despre filme, plante, muzica, sport, dar nu vrea sa le fac eu. Deci HELP ME. App cel mai convigator raspuns primeste o funda uriasa laughing VA ROG puppy dog eyes

1 răspuns:
| mihaela0205 a răspuns:

Hmm, ai putea scrie ceva despre respectul elevilor fata de profesori, (respect care nu mai exista si spun asta pentru ca am avut eu de facut recent o compunere pe tema aceasta laughing ) cred ca ar fi interesant. Sau o tema asemanatoare ar fi "lumea in ziua de azi", ai putea scrie de copiii care nu mai invata, care o iau "pe aratura" de mici laughing
Scuze dac-am zis prostii big grin (eu am zis ce-as fi scris happy )