| Ea_7898 a întrebat:

Hellooo TPU!

Am de facut o compunere despre o experienta, cand din joc fara sa vreau am invatat ceva pentru intreaga viata.Cu alte cuvinte o experienta care mi-a schimbat viata.si chiar nu am nici o idee...

ceva idei?big grin

pls help!

funditzuuuu

Răspuns Câştigător
| mistikk a răspuns:

Fa o compunere despre ce te-a marcat pe tine cel mai mult si te-a facut sa gandesti altfel sa vezi viata prin alti ochi povesteste ai citit o carte care te-a facut sa iti schimbi parerea despre tot ai pierdut o persoana draga si ti-ai dat seama cat de mult valora dupa pierederea ei Ti-ai facut o prietena care te face sa te schimbi sau ceva banal te-a facut sa iti iei viata de la capat vazand-o altfel poate o pictura te-a facut sa te simti diferit sau prin talentul tau la ceva ai inteles de fapt scopul tau sau ambitia pentru un lucru te-a facut sa fii altcineva decat esti cam asta este tot ce pot sa-t zic Bafta

7 răspunsuri:
| mistikk a răspuns:

Multumesc pentru funditakiss

| together4ever a răspuns:

Succes

| cristi_6546 a răspuns:

Poti sa scrii despre ceva simplu. dar care tea marcat ...de exemplu daca sar inbolnavi maicata tiai da seama de importanta ei in familie in viata ta ...sau cum ar fi daca ai fi singura pe pamint care ar fi primul lucru pe care l-ai face? etc

| blije a răspuns:

Pai eu unu as face o compunere despre pierderea unei persoane dragi din vina mea si apoi sa imi dau seama ca am gresit cu aceea persoana si sa regret si pe viitor sa fiu mai sensibil cu persoanele care tin la mine

| MaryNepotu a răspuns:

Nu am inteles nimic mai inceraca cun o alta intrebaree.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa tio bag

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia laughing) cica vreau sa ti-o bag tare astalaughing)