| adybitals a întrebat:

Va rog imi dati un text in engleza de o pagina ca sa-l pot traduce pentru portofoliu.

Răspuns Câştigător
| diaac a răspuns:

Am primit mesajul tau dar TPU nu ma lasa sa iti raspund in privat. Am cautat si eu in engleza am fie bancuri, fie literatura de specialitate. Poti in schimb sa iti alegi ceva de pe situl asta: http://www.newsinlevels.com/# are diverse articole si iti poti alege la ce nivel de dificultate vrei sa citesti despre un anumit subiect.

2 răspunsuri:
| diaac a răspuns:

Ce fel de portofoliu si ce fel de text? Am o gramada de pagini cu bancuri in engleza. Daca iti trebuie ceva mai literar sau merge si un document mai pragmatic, poate gasesc prin calculator, nu promit.

| adybitals explică (pentru diaac):

Portofoliu la engleza

| diaac a răspuns (pentru adybitals):

Am primit mesajul tau dar TPU nu ma lasa sa iti raspund in privat. Am cautat si eu in engleza am fie bancuri, fie literatura de specialitate. Poti in schimb sa iti alegi ceva de pe situl asta: http://www.newsinlevels.com/# are diverse articole si iti poti alege la ce nivel de dificultate vrei sa citesti despre un anumit subiect.