| Gabriello02 a întrebat:

Va rog mai multe detalii despre inscrierea la examenul national, am dat la scoala dirigintei: o copie dupa buletin si adeverinta medicala, mediile sunt incheiate, ne-au spus profesori de Romana si Mate ca doar daca vrem sa venim sa facem cu ei exercitii pentru examen. Tinand cont ca am dat direi deja adeverinta si copia dupa buletin, mai este necesar si altceva pentru inscrierea la examen. Vreau doar sa stiu daca mai trebuie sa vin la scoala inainte de examen.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Fisa se completeaza dupa examene, fiindca se are in vedere si media acestora.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Mai este nevoie de completarea fisei pentru alegerea liceului, este cel mai important. Vezi la diriginta intre ce date se face aceasta si gandeste-te unde vrei sa mergi, in functie si de media pe care o ai si o vei avea dupa examene, va trebui sa ai cateva optiuni pentru liceu. Succes si numai bine!

| Gabriello02 explică (pentru Ioandelasal):

Fisa trebuie completata inaintea examenelor sau dupa?

| Ioandelasal a răspuns (pentru Gabriello02):

Fisa se completeaza dupa examene, fiindca se are in vedere si media acestora.