| 01234567899 a întrebat:

Va rog rapid poza aici
file:///C:/Users/bogdan/Desktop/mihai/JOCURI/173108-9bf3 1c7ff062936a96d3c8bd1f8f2ff3.png
rapid mersi

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Poza trebuie incarcata pe imgur. Site-ul iti genereaza un link si il postezi pe TPU, ca sa avem acces la poza. Sursa data de tine face parte din memoria calculatorului tau, la care noi nu avem acces online decat prin programe specializate.

| PainTech a răspuns:

Salut Mihai.
Noi nu putem vedea poza din calculatorul tau, decat daca o postezi undeva pe internet. Ca urmare, nu te putem ajuta.