| ursuletz_5912 a întrebat:

Va rog sa ma ajutatihappy Stiti unde pot gasi variante de bac la biologie(anatomie si fiziologie umana si genetica) cu tot cu rezolvari? Multumeschappy

4 răspunsuri:
| simplething a răspuns:

Subiecte bacalaureat/edu, dar cred ca pentru.sesiunea actuala ai doar o varianta. Poti gasi insa variante ale anilor trecuti.Succes! O intrebare, din curiozitate daca nu te deranjeaza, ai vrea sa urmezi medicina?

| cosi9 a răspuns:

Aici ai 100 variante bac bio cum ai cerut.dar problema e ca sunt din 2007..vezi si tu cum faci.
http://carturarul-all.ucoz.com/......netica.zip

| ursuletz_5912 explică:

Nu,nu pentru mine ma intereseaza:d